Bitcoin Cena trafienia $19k, ale kilka Kryptoflory Eksperci oczekują nowego High

Spójrzmy, co czują Influencerzy!
CPH na BTC Bull Run:
Bitcoin jest w słodkim miejscu i wygląda byczo na przyszłość. Indyjskie banki oferują usługi Crypto w 34 oddziałach. Pożyczka przeciwko Crypto była niespotykana! Adopcja nadchodzi.

Niezależnie od wielkości banku, przyjęcie Kryptokurwaluty jest bardzo dobrym znakiem samym w sobie.

Główne banki mogą obserwować tę adopcję i podjąć działania w tej sprawie wcześniej niż później.

Kryptofola może stać się kolejną wielką rzeczą w indyjskim systemie bankowym wraz z pojawieniem się Indii Cyfrowych i szybką zdolnością ludzi do adopcji.

Wejście instytucjonalnych gigantów, takich jak Paypal i Square, jest świadectwem przyszłości kryptokurcji. Ponadto, coraz więcej ludzi zdaje sobie z tego sprawę. Tak więc w dłuższej perspektywie czasowej cena wzrośnie. Jednak w najbliższym czasie nastąpi korekta, ponieważ ludzie będą księgować zyski. Ale ogólnie rzecz biorąc, będzie to pchać do przodu.

Pushpendra na BTC Bull run:
Technologia zmieniła nasze życie poprzez zwiększenie szybkości czasu. Byliśmy ludźmi. Wymyśliliśmy i rozwinęliśmy technologie, aby zmienić nasze życie na lepsze. Mam nadzieję, że pamiętasz ten model telefonu.

Zmień siebie dzięki nowym technologiom jak #Blockchain i #AI .

Wszystkie Banki połączyłyby się i na dłuższą metę zostałby tylko bitcoin.

Gra Bitcoinów na BTC Bull Run:
Ten bieg jest najprawdopodobniej wywołany przez inwestorów instytucjonalnych, zaufanych inwestorów inwestujących w BTC. Zmiana perspektywy banków inwestycyjnych, takich jak Citi i JP Morgan, a także dalsza presja ze strony Paypal oferującego krypto użytkownikom

Jesteśmy bardzo blisko ATH i na pewno wygląda na to, że BTC przetestuje ten poziom. Każdy z tych scenariuszy może się sprawdzić, ale prawdopodobieństwo korekty o 10-20% po ATH jest większe.

#Blockchain Hashtag On Twitter2h Ago @Iotatoken Tweeted: „Zebra Savanna i #IOTA Przedstawiają…“ – Przeczytaj co inni mówią i dołącz do rozmowy

Jak kupić Bitcoin w Indiach? O Remitano i wskazówkach dotyczących historii sukcesu

Indyjski sektor kryptograficzny rozwija się od czasu zniesienia przez Sąd Najwyższy Indii zakazu bankowego nałożonego przez bank centralny. Coraz więcej osób interesuje się obecnie bitcoin i innymi krypto walutami, ponieważ w Indiach istnieje wiele platform do kupowania kryptografii.

Ułatwiło to konwersję Bitcoin Lifestyle na rupietę bardziej niż kiedykolwiek. Niektóre platformy nawet uczynić ten zakup łatwiejszym dla Hindusów, zapewniając im możliwość zakupu z fiatem.

Dla Hindusów kupić Bitcoin w Indiach i konwersji Bitcoin do rupii jest niewątpliwie radosny i wygodny proces. Możemy znaleźć wiele młodych osób, które zajmują się teraz światem handlu, ponieważ jest to łatwe do kupienia Bitcoin z rupii. Niektóre procesy będą wiązały się z zakupem Bitcoin z pieniędzmi na ich kontach bankowych. Ten proces nie trwa długo, gdy użytkownik wykonuje odpowiednie instrukcje.

O Remitano :
Remitano, światowy lider usług wymiany kryptokurantów P2P, założony w 2015 roku, uruchomił swój nowy portfel rupii indyjskich (INR).

Dzięki nowym możliwościom handlu błyskawicznego, użytkownicy dokonujący transakcji INR mogą z wyjątkową łatwością wpłacać i wypłacać pieniądze.

Użytkownicy mogą błyskawicznie przelewać pieniądze z rachunków bankowych do portfeli handlowych.

Teraz użytkownicy mogą i sprzedają w rupiach po ich udanym wprowadzeniu na rynek w Indiach.
Prosty interfejs użytkownika i bardzo bezpieczne środowisko
Usługa Escrow, która umożliwia aktualizacje na żywo
Solidne, wysokiej jakości doświadczenie handlowe dla wszystkich użytkowników.
Portfel Fiata

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.